Kulturní dům Frýdek

Reference

Pravidelné akce a plesy

Lašský bál Každoročně jsou v našem kulturním domě pořádány nejrůznější akce a mnoho pořadatelů se k nám s radostí vrací. Uvedeme některé každoroční akce:

Společenský ples Beskydské šachové školy
stránky sdružení
Společenský ples Fotbal FM
Společenský ples oddílu házené ve FM – Házenbál
Lašský bál
pořádá soubor Ostravice
webové stránky souboru | fotografie z bálu
SP SRPŠ při 8. ZŠ
organizuje Osmička – Základní škola
stránky školy
SP SRPŠ při 11. ZŠ
pořádá 11. Základní škola Jiřího z Poděbrad
stránky školy
Erotický ples
již třetí ročník
Hrozenbál
pořádá Skupina Hrozen
stránky skupiny

… a mnoho dalších, veskrze pravidelných akcí

Mikulášská nadílka, Společenský večer důchodců, shromáždění delegátů SBT, Vratimovský odborný seminář, předvolební shromáždění politických stran, burzy humanitární organizace ADRA, výprodeje oblečení či potřeb pro domácnost, akademie pro ZŠ

Koncerty

Kromě těchto pravidelných a věrných pořadatelů jsme hostili i další akce, mnohdy kulturní vystoupení a koncerty. Kvůli hlučnosti, která je nepříjemná pro okolní domy, se omezujeme na 2–3 kulturně hudební akce ročně.

Především jsou to tradiční Rockové Vánoce ( koncert několika hudebních skupin – vždy 2 domácí, další cca 4 známé – Doga, Alkohol aj. a jeden interpret zvučného jména – Pavel Dobeš, Ruda z Ostravy, Aleš Brychta, Křížek aj.).

V minulosti u nás proběhly tyto koncerty:

Tři sestry, Monkey Business, Katapult s Oldou Říhou, Richard Krajčo, Divokej Bill, Kryštof, Čechomor, Pavel Dobeš, Folk-rockové Vánoce…

Další proběhlé akce

Dance večery pro střední generaci, technopárty za účasti evropských špiček v technu, sportovní arény Como 3 gym – thajský box, semináře stavebních družstev a SVJ, výstavy sklípkanů, soutěžní výstavy koček, festivaly dětské tvořivosti FEDD, Breack soutěže, Antistatiky, karnevaly pro mateřské školy, Laidies párty, diskotéky rádia Helax, vystoupení Evy a Vaška, v zimní sezóně minimálně 6 plesů, společenské večery firem aj.