Kulturní dům Frýdek


Frýdek-Místek

Prostory kulturního domu k pronájmu

V současné době nabízíme k pronájmu tyto sály a místnosti. Dle požadavků klienta zpracujeme celkové nacenění pronájmu. Vstřícné jednání, desítky spokojených nájemců. U stálých pronajímatelů jsou možné slevy. Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH. Kontaktujte nás.

Pronájem kongresového (společenského) sálu

Pronajímáme největší společenský – kongresový sál ve Frýdku-Místku. Součástí nabídky je také předsálí (foyer). Kapacita kongresového sálu je dána dle uspořádání. Maxilmální počet účastníků při koncertním uspořádání (bez stolů a židlí) je 900 osob. Při divadelním uspořádání (bez stolů) je kapacita 400 osob a při uspořádání sálu pro kongresy a zasedání – tedy včetně stolů je kapacita 300 osob.
Kongresový sál má využití pro různá zasedání, konference, karnevaly, plesy, hudební produkce, soukromé oslavy (svatby, oslavy, aj.).

Technická vybavenost

Možnost využití data projektoru (HDMI připojení), napojení na satelit, osvětlení kromě hlavního také na bocích sálu, 4 x programovatelné výkonné otočné hlavy (beam), pevné jevištní osvětlení s možnosti změny intenzity světla, pracovní osvětlení, 2 x laser, 2 x skener. Samostatné jištění 1x 63 A, 1 x 32 A, 1 x 16 A - třífázový proud, 4 x samostatně 230 V 16 A, zadní kulisový výtah pro dopravu materiálů s nosností 1000 kg, lanové závěsy pro uchycení poutačů a kulis, spouštěcí promítací plátno o rozměrech 7 m x 2,8 m, jevištní závěsy, opona.

Cena za pronájem kongresového sálu

Ceny jsou orientační a celková cena vychází ze stanoveného ceníku. Bere se v úvahu počet hodin pronájmu, termín pronájmu (klimatické podmínky), čas na přípravu a vyklizení pronajaté plochy, rozsah pronajatých místností, vybavenost (ubrusy,…). Požární hlídku zajišťuje pronajímatel. K dispozici technik/správce objektu dle vašich požadavků. Ceny jsou smluvní dle charakteru jednotlivých akcí.

Pronájem předsálí kongresového sálu (foyer)

Toto předsálí je možné využít pro pravidelné školení, přednášky, soukromé akce, prodej zboží apod. Při větším počtu návštěvníků je možné využít rozkládacích stolů pro uspořádání místnosti. Od kongresového sálu je možno oddělit zatahovacími dveřmi. Celková plocha je cca 90 m2 (13 m na délku, cca 7 m na šířku viz plánek). Prostor má uprostřed čtyři sloupy.

Technická vybavenost

Elektrické připojení 230 V, balkon, 5 x radiátor, velké prosklené plochy - dostatek denního světla, v levé části dřevěný bar s ledničkami, SV, TUV, osvětlení nad barem, 6 ks lustrů, police pro nabídku baru, v pravé části samostatná místnost s vlastním elektrickým připojením a SV, TUV, vybavená kuchyní, elektrickou pecí, policemi pro uložení zboží, 2 x lednička, dvojité výčepní zařízení, skříně.

Cena za pronájem

Cena se odvíjí dle požadavků a přípravy prostor a je předmětem osobního jednání.

Pronájem zasedací místnosti č. 15

Místnost, nalezající se ve vestibulu, lze využít pro pravidelné školení, kurzy, přednášky, soukromé akce, prodej zboží apod. Kapacita místnosti je cca 20 osob. Sociální zařízení v blízkém dosahu.

Technická vybavenost

Rozměry místnosti jsou 5,35 m x 5,65 m, celková plocha 30 m2, elektrická vybavenost - 3 x zásuvka 230 V, internetové připojení - Wi-Fi, 4 x osvětlení, 2 x radiátor s digitální hlavicí, okna pro dostatek denního světla.

Cena za pronájem

Cena se odvíjí dle požadavků a přípravy prostor a je předmětem osobního jednání.

Pronájem zasedací místnosti č. 16

Místnost, nalezající se ve vestibulu, lze využít pro pravidelné školení, kurzy, přednášky, soukromé akce, prodej zboží apod. Kapacita místnosti je cca 20 osob. Sociální zařízení v blízkém dosahu.

Technická vybavenost

Rozměry místnosti jsou 4,65 m x 5,65 m, celková plocha 26 m2, elektrická vybavenost - 3 x zásuvka 230 V, internetové připojení - Wi-Fi, 4 x osvětlení, 2 x radiátor s digitální hlavicí, okna pro dostatek denního světla.

Cena za pronájem

Cena se odvíjí dle požadavků a přípravy prostor a je předmětem osobního jednání.

Z hudebních produkcí, které u nás proběhly...

Cca 6-9 plesů za sezónu, konference politických stran, društev, zasedání vlastníků, akcionářů, školení a přednášky nejen pro základní a střední školy, koncerty od elektronické hudby až po vážnou hudbu, koncerty vynikajících umělců - Lucie Bílá, Kryštof-Krajčo, Arakain, Pavel Dobeš, Aleš Brychta, Traktor, Mandrage, Alkehol, Doga, Tereza Kerndlová, Hejma a Žlutý pes, Čechomor, Tři sestry, Monkey business, Mňága a Žďorp, Katapult, Horkýže sliže a mnoho dalších viz galerie.

Všechny pronajaté místnosti jsou předány ve stejném stavu, jako byly předány pronajímatelem. Možnost zajištění celkového úklidu dle domluvy.

Objednejte si u nás prostor pro vaši akci!